Від надії - до результату
From hope - to result

Обо мне

Я проводжу індивідуальні психологічні консультації з 2010 року. Я є фаховою  психологинею, сертифікованою Клієнт-центрованою терапевткою. Пройшла підвищення кваліфікації у 5-річному проекті з Клиєнт-центрованої психотерапії та консультування, у відповідності до стандартів психологічної освіти, адаптованих до вимог для отримання Європейського сертифікату. Є дійсною членкинею Національної Психологічної Асоціації. Маю дві вищі освіти та кандидатську ступінь (PhD).

Достатньо широкий спектр проблем знаходиться у  моїй компетенції, але зараз моя основна  сфера інтересів - самооцінка і стосунки з собою, особисті кордони, самореалізація, пошук себе.  Це може бути незадоволеність відносинами, депресія, невпевненість у собі, знижена самооцінка, втрата сенсу життя, страх перед майбутнім.

Хтось буде намагатися виправити ситуацію, аналізуючи своє життя,  і намаючись розібратися у складних заплутаних відчуттях та знайти для себе рішення. Але зробити це самостійно, без допомоги спеціаліста, буде дуже важко.

Близькі, (хоча їх підтримка теж вам потрібна), навряд чи зможуть допомогти вам побачити об'єктивну картину того, що відбувається. Оскільки у вас вже склалися певні відносини, ви відіграєте в їх житті  чітко визначену роль, і їх точка зору буде упереджена.

Допомога психолога в цьому випадку буде найбільш дієвою.

 

Стиль моєї роботи:

  • Стратегічне бачення ситуації
  • Безоціночне ставлення
  • Креативність, вміння найти нестандартный вихід з складної ситуації
  • Уважність до деталей
  • Ресурсність
  • Використання гумору там, де він буде доречним
  • Готовність зрозуміти будь яку людину та будь яку складну ситуацію

 

 

 

 

 

ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ МОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

Ви завжди можете розраховувати на мою допомогу і підтримку. Разом ми обов"язково знайдемо рішення
Контакти
Телефон: