Від надії - до результату
From hope - to result

Консультация психолога онлайн

В наш непростий надшвидкісний час, обов'язково мала з'явитися така послуга,  як  консультація психолога онлайн. А ситуація з  пандемією, та війною, лише підтвердила необхідність такого формату роботи зі спеціалістом.

Розповідати про переваги цього формату немає сенсу. Скажу лише, що за статистикою давно вже відомо, що за ефективністю онлайн консультація психолога не поступається очній зустрічі. Це дуже зручний формат, особливо зараз, коли і психолог і клієнт можуть знаходитися за межами Києва чи взагалі України, в будь якій країні світу. Або з якихось причин особистого чи технічного характеру Клієнт не має можливості відвідати спеціаліста очно.

Переважаючим фактором успіху консультування в даному випадку є встановлення довірчого емоційного контакту між психологом та Клієнтом.

Так само, як і зустрічі в офісі,  консультації  психолога онлайн можуть бути одноразовими, або, складаються з курсу від 10 -12  до 50 сесій.

Для тих, хто хоче пропрацювати якусь конкретну локальну проблему, я можу запропонувати одноразову консультацію, яка надасть вам можливість в цілому зорієнтуватися в ситуації, подивитися на проблему з різних боків, та намітити  стратегію виходу з кризи. Зверніть увагу, що одноразова консультація  не передбачає глибинну роботу.

Online-консультація психолога триває 50 хвилин, її вартість  - 2000/ 50 євро;

Записатися на консультацію:

Viber, Whatsapp: +380 67 149 15 19

Skype: ranskaya12

 

Ви завжди можете розраховувати на мою допомогу і підтримку. Разом ми обов"язково знайдемо рішення
Контакти
Телефон: